איך לשמור על יחסי מין מלהיבים לאורך זמן

מין הוא חלק חשוב מאוד במערכת הזוגית בפרט, וביחסים בין גברים לנשים בכלל. יחד עם זאת, לאורך השנים אנו מתקבעים על דפוסים שגרתיים שכבר מיצו את עצמם, וכבר לא מעוררים חשק והתלהבות. בנוסף לכך, גברים רבים סובלים מבעיות שונות בתפקוד המיני, כמו שפיכה מוקדמת וקושי להגיע לזקפה, מה שמוביל לדיכאון ולפגיעה בדימוי העצמי. לרוע המזל, מין לא מספק מעיב על מערכת היחסים ומוביל לתחושת אכזבה מתמדת, ואפילו לכעס ומשברים של ממש. לכן, חשוב לדעת שבהחלט יש דרכים לשפר את איכות המין, ומכאן גם לשפר את ההנאה וההתלהבות מהקשר בכלל.

לצאת מהשגרה

כאמור, אחד הקשיים המרכזיים בכל הקשור לחיי מין לא תקינים הוא השגרה האפורה והמשעממת, לא רק ביחסי המין לכשעצמם אלא גם בכל הנוגע להתנהלות שלכם בחיים. ואולם, לאורך הזמן שגרה מובילה לשחיקה ולשעמום. לכן, מומלץ להעשיר ולתבל את חיי המין בעזרת מתנות ארוטיות כמו תחתונים סקסיות, פרחים ומכתבים שמעוררים חשק מיני. בנוסף, אפשר לגשת לחנות סקס ולמצוא פריטים מלהיבים כמו תחתונים בטעמים או ויברטורים מסוגים שונים, לראות ביחד סרטים ארוטיים, ולעשות מקלחת משותפת. יתרה מכך, במהלך קיום היחסים מותר קצת לצאת מהקופסא ולשנות את התנוחות הרגילות, לספר זה לזה על פנטזיות מסעירות, לגלות אזורים ארוגניים חדשים, או לעבור מהמיטה למקומות אחרים בבית כמו הספה בסלון או המטבח.

לדעת לגמור

הרעיון שבגבר והאישה אמורים איכשהו באופן קסום להגיע לאורגזמה בדיוק באותה אלפי השנייה – זה חלום שלא לומר הזיה ולא ברור לנו מה המקור של הרעיון המופרך הזה. ועם זאת, פעמים רבות התזמון הפיזי של אנשים שונה, מה שלעתים קרובות מביא לכך שצריכים לעבוד קשה יותר או לנטוש את המשימה לגמרי רק כדי להגיע לרגע השיא בו זמנית. כדאי אם כן להפנים כי גמירה משותפת אינה הכרחית בכל משגל או בכל ערב של סקס, ועדיף פשוט לענג את בן הזוג בקצב המתאים לו בסבלנות ובנוחות, יש לכם רק מה להרוויח מזה. אם יוצא לכם לגמור ביחד זה נהדר אבל ככל שתקדימו להבין שאין דרישה כזאת באיזשהו ספר החוקים של הסקס, החיים שלכם פשוט יהיו טובים ומהנים יותר. נקודה חשובה נוספת הקשורה בעיקר בגברים היא שפיכה מהירה, והקושי לשלוט בעיתוי שלה. את הבעיה ניתן בהחלט לשפר על ידי לימוד של טכניקות ריכוז, אשר רובן ככולן מדגישות את ההתמקדות באקט המיני בכללותו, במקום התמקדות בחדירה.

שימוש בתכשירים בטוחים

כיום כבר גילו מיליוני גברים מכל רחבי העולם את היתרונות שמספקים תחליפי הויאגרה למיניהם. מדובר בתכשירים כדוגמת קמגרה וטייגר קינג, אותם ניתן להשיג ללא מרשם רופא באופן דיסקרטי ישירות מהספק. תכשירים אלו מסייעים ביצירת זקפה חזקה לאורך זמן, להפסקות קצרות יותר בין אקטים מיניים, למניעה של שפיכה מוקדמת, ואף להעצמה של התשוקה והתחושות המיניות. חלק מהתכשירים, כמו הקמגרה ג’ל, מבוססים על מרכיבים טבעיים ומצויים בשימוש כבר מעל לעשור. תכשירים כמו הקמגרה, מהווים פריצת דרך מדעית ומיוצרים במעבדות טכנולוגיות מובילות. מאחר שאין כל קושי להשיג את התכשירים ולמעשה לקבלם עד הבית, אפשר להשיג בקלות ובמהירות שיפור ניכר ביחסי המין, ולהחזיר את ההתלהבות אל הקשר הזוגי

 

 

ד"ר פאטל (אורולוג מומחה בטיפול בבעיות זיקפה)

פוסטים נוספים בשבילך:

WhatsApp chat