קמגרה למכירה בשירותי בריאות כללית? כל הפרטים

עודכן: 8 לספטמבר 2023

אם הגעתם לעמוד זה דרך חיפוש “קמגרה כללית” בגוגל – הגעתם לעמוד הנכון שיסביר לכם כל שצריך לדעת על קניית קמגרה בקופ”ח כללית. אין אונות היא מצב רפואי נפוץ שפועל על מיליוני גברים ברחבי העולם. עם זאת, למרות פתרונות טיפוליים כמו קמגרה, העלות של התרופות הרלוונטיות עשויה להיות מעבר להישג ידם של אנשים רבים. מאמר זה יפקח את החסרונות והיתרונות הקשורים לרכישת ויאגרה גנרית ללקוחות שירותי בריאות כללית וכיצד זה עשוי להשפיע על אפשרויות טיפול במחיר נוח וסביר.

האם קמגרה נמכרת כיום על-ידי קופת חולים כללית?

בזמן כתיבת שורות אלו, אין אפשרות לרכוש את תכשיר ה-KAMAGRA דרך קופת חולים כללית או בכל קופת חולים אחרת שאינה של הכללית. הסיבה לכך היא שבאופן כללי, לא מוכרים בארץ תכשירים שמקורם מהודו. וזאת למרות שכמחצית מחומרי הגלם לתרופות ישראליות רבות נוצרים בהודו. קצת אירוני, אנחנו יודעים.

האם כללית מוכרת “קמגרה גנרית” מסוג כלשהו?

השם המסחרי של המותג קמגרה מוגן בזכויות יוצרים ולכן אי אפשר לייצר ולמכור את המוצר באותו שם בקופות החולים. אך, תיאורטית ניתן לייצר את התכשיר בשם שונה וכך למכור אותו. זאת דומה לפעילות של חברות תרופות גנריות. כמובן, יהיו הבדלים בין המותגים וכנראה ש”קמגרה למכירה” מסוג כזה לא תעבוד באותו אופן כמו התכשיר המקורי. כיום ניתן לרכוש ויאגרה עם מרשם רופא בכל קופות החולים ולא רק בקופ”ח כללית, אך לא קמגרה.

בצורה כללית ניתן לומר שהוספת התכשיר לרשימת התרופות הכלולות בסל התרופות תוכל לספק גישה נוחה לטיפול בתפקוד לקוי. כאשר ויאגרה זמינה גם למטופלים בתוכנית הבריאות שלהם, אנשים שיש להם משברים כלכליים יכולים לקבל טיפול איכותי ומתאים להם. כך גם ניתן להפחית את המכשולים שעשויים להיות בדרך לטיפול אם המטופל יכול לדון במצבו עם ספקי הבריאות, בו המחיר מתאים לתקציבו.

כיום, רק דרך ייבוא אישי מבית מרקחת בהודו ניתן לקנות KAMAGRA באופן חוקי. ניתן לקרוא עוד על התרופה באתר טופ פארם.

יעילות מול מחיר:

אמנם כללית לא מציעה למכירה תחליפי ויאגרה מהמזרח אבל כן חשוב לדעת כי קמגרה בגרסה המקורית מציעה בוסט לתפקוד המיני שזהה לזה של ויאגרה – המותג המוכר. קיימים אמנם זיופים של קמגרה במחיר נמוך יותר. זה אומר שטיפול עם התכשיר המזויף יעלה לכם פחות בכסף אך בבריאות זה עלול לעלות לכם ביוקר! בנוסף לכך, רק התכשיר המקורי יכול לספק את התוצאות הדומות לאלו של טיפול עם ויאגרה. יתרה מכך, המחיר הנמוך של הגרסה המקורית של KAMAGRA אמורה למנועה מכך בכלל לחשוב לרכוש זיוף שיסכן את בריאותכם (אם נתקלתם בזיוף כדאי לפנות למשרד הבריאות).

האם התכשיר תורם לבריאות המינית?

גישה לטיפול בתשלום נוח לבעיות זיקפה יכול לשפר את הבריאות הכללית ואת איכות החיים. זיקפה יכולה להשפיע על מצב הנפש ועל בעיות ביחסים, טיפול מתאים יכול לסייע לשפר זאת. הגישה לקמגרה (ויאגרה גנרית) למטופלי כללית יכולה לסייע לתמיכה ושיפור במצב הבריאות והרווחה.

חסרונות הכנסת קמגרה לקופ”ח כללית

הכנסת קמגרה לקופת חולים כללית עשויה לגרום לאכיפת שימוש יתר בתרופה ולגרום לסיכוי גבוה יותר לחולים לקבל את התרופה, גם אם הם אינם זקוקים לה. זה עשוי לגרום למספר האנשים המשתמשים בתרופה ללא צורך לגדול ולגרום להשפעות בריאותיות שליליות.

מילה על הזיופים הקיימים בשוק

בנוסף, KAMAGRA מזויפת עשויה לא להיות יעילה או יציבה כמו התכשיר המקורי. זאת בגלל שתהליך הייצור של תכשירים מקוריים בהכרח שונה מזה של תכשירים מזויפים. כתוצאה מכך, מטופלים שצורכים “קמגרה” שנוצרה על ידי חברה אחרת עשויים לחוות הרבה יותר תופעות לוואי, מה שעשוי להשפיע על תוצאות השימוש בתכשיר וחווית השימוש.

חיסכון בעלויות?

השימוש בקמגרה יכול לבהחלט לחסוך בעלויות השימוש אם עד היום השתמשתם בלויטרה, סיאליס או ויאגרה. חשוב כאמור להקפיד על רכישת תכשירים מקוריים כי הזיופים פשוט לא שווים את הסיכונים והנזקים הפוטנציאליים. אף על פי שקמגרה שאינה מקורית זולה יותר מקמגרה מקורית, זה עלול להיות כרוך בתופעות לוואי הקשורות לשימוש בתכשיר שעדיף למנוע. כדאי למטופלים וספקי שירותי בריאות לפעול בצורה חכמה ולשקול את היתרונות והחסרונות של חיקויי קמגרה, ולהחליט האם החיסכון בעלות שווה את הסיכונים הפוטנציאליים.

לסיכום:

לא ניתן לרכוש קמגרה בקופת חולים כללית נכון להיום. יתכן שהמצב ישתנה בעתיד ושירותי בריאות כללית יחליטו ליישר קו עם המקובל במדינות רבות וכן לאפשר רכישה של התכשיר בבתי מרקחת של קופות חולים כללית. החלטה כללית וחשובה שעליכם לקבל היא האם להשתמש בתכשיר מקורי לעומת כזה שאינו מקורי. עם זאת, דעו כי קמגרה ישראל מעמידה לרשותכם כל האופציות לטיפול איכותי בהפרעות זיקפה. קנייה מהמתחרים עלולה להוביל לצריכה של מנת יתר של החומר הפעיל (סילדנאפיל) ולתופעות לוואי בשל הזיופים הרבים הנמכרים כיום בכמויות גדולות, ולסיכון פוטנציאלי הקשור לשימוש בהם. לכן, ספקי השירות והמטופלים צריכים להתייחס ליתרונות ולחסרונות של קמגרה בתצורותיה השונות ולהחליט אם זו הבחירה המתאימה לצרכים האישיים שלהם.

ד"ר פאטל (אורולוג מומחה בטיפול בבעיות זיקפה)

פוסטים נוספים בשבילך:

WhatsApp chat