כל מה שאתה צריך לדעת על ג’ל קמגרה – מינון, טיפול ועוד

תוכן עניינים

מהו תפקוד לקוי של זיקפה?

תפקוד לקוי של זיקפה הוא בעיה רפואית שבדרך כלל מתמודדים עם גברים כאשר הם אינם מקבלים זקפה גם כשהם רוצים לקיים יחסי מין עם בן / בת הזוג שלהם. האדם הלוקה בתפקוד זיקפה סובל מבעיה של היעדר זקפת פין מספקת בזמן קיום יחסי מין. גברים אלו לא מקבלים זקפה איתנה. כיום, תפקוד לקוי של זיקפה הפך לבעיה נפוצה אצל גברים בכל רחבי העולם. זה שונה לחלוטין מכל בעיה אחרת שמתעוררת בגלל יחסי מין לא בטוחים.

לשם מה בדרך כלל משתמשים בקמגרה?

קמגרה הוא טבליה המשמשת לטיפול בזיקפה אצל גברים. הוא מכיל סילדנאפיל ציטראט, הפועל כמרכיב פעיל. לאדם שיש לו תפקוד לקוי של זיקפה מומלץ ליטול קמגרה ג’ל מכיוון שהוא מרפה את השרירים סביב הפין ומגביר את זרימת הדם ובכך מעניק זקפה איתנה. קמגרה משמש גם לריפוי בעיות לחץ דם.
קמגרה זמין בצורות שונות כגון: טבליות, ג’ל וסוכריות מציצה.

כיצד צורכים ג’ל קמגרה?

תרופות קמגרה נלקחות רגע לפני שאתה מתכנן לקיים יחסי מין עם בן / בת הזוג שלך. זה מצריך ממך לקחת כ 15 עד 30 דקות מראש, לפני קיום יחסי מין. הימנע מאוכל המכיל שומנים, אלכוהול ומיץ ענבים אם אתה נוטל קמגרה, מכיוון שהם עשויים להפחית את השפעת התרופה על גופך. השפעות התכשיר נשארות בגופו של המטופל כ -4 עד 5 שעות לאחר הצריכה.

כמה אמצעי זהירות לפני נטילת ג’ל קמגרה

עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת ג’ל קמגרה. יש בו אמצעי בטיחות רבים שיש לזכור לפני שנקטו אותו. אלה הם כדלקמן:

מהן הסיבוכים הקיימים לאחר נטילת קמגרה?

אף על פי שקמגרה הוא התכשיר הבטוח ביותר לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה, יש לו לעיתים גם תופעות לוואי קלות. לכן, קרא את העלון לצרכן לפני צריכת כל סוג של תכשירי קמגרה.

ג'ל קמגרה בטעמי פירות
WhatsApp chat