כיצד שימוש בקמגרה ג’ל מתקן תפקוד לקוי של זיקפה

תוכן עניינים

סיפוק מיני הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בחייו של כל זוג נשוי. אם אינך מצליח להשיג סיפוק זה, זה משפיע על חיי הנישואין ויוצר ריחוק במערכת היחסים. סקס מחזיק את הזוג מחובר לאורך החיים בכך שהוא מוסיף שמחה לחיים, מעצים את הנפש ומגדיל את אריכות החיים. חיי נישואין מוצלחים תלויים גם בסקס אך לעיתים, חיי מין אלה מפסיקים לתפקד כשורה כאשר לאדם יש תפקוד לקוי של זיקפה. הבעיה של תפקוד לקוי של זיקפה מתרחשת כאשר גברים אינם מצליחים להשיג זקפה בזמן קיום יחסי מין.

מה זה קמגרה ג’ל?

קמגרה ג’ל משמש לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה אצל גברים. זה עובד מהר יותר מכל תכשיר אחר ונכנס לפעולה תוך 10 עד 15 דקות לאחר הצריכה. הוא מיוצר על ידי Ajanta Pharma בהודו ומכיל סילדנאפיל ציטראט. קמגרה ג’ל משפיע במהירות רבה יותר גם בהשוואה לטבליות קמגרה. הג’ל מצוין לאלו הסובלים מבעיות זיקפה ולא אוהבים לבלוע את הגלולות. זה מועיל למשתמשים רבים. אג’נטה פארמה מייצרת קמגרה ג’ל בטעמי פרי שונים.

כיצד קמגרה ג’ל פועל?

הקמגרה ג’ל שייך למשפחת סילדנאפיל ציטראט, חומר פעיל הקיים בה, שהוא מעכב PDE5 (הראשון שהתגלה). קמגרה ג’ל עוזר להרפיית השרירים ולהגברת זרימת הדם בפין, מה שמעניק זקפה חלקה ועמידה לאורך זמן. בעיה זו מתרחשת בדרך כלל בגיל מבוגר ככל שהשרירים נחלשים ואנשים בגיל זה סובלים ממחלות רבות התורמות להתפתחות בעיות זיקפה.

מה לגבי מינון?

כל שקית של קמגרה ג’ל המיוצרת על ידי אג’נטה פארמה מכילה סילדנאפיל ציטראט במינון של 100 מ”ג, המהווה מינון יעיל לגברים הסובלים מתפקוד לקוי של זיקפה. קמגרה ג’ל אפשר לקחת בכל עת. מומלץ ליטול מנה אחת בלבד של התרופה בטווח של 24 שעות כדי למנוע תופעות לוואי. מנה אחת מספיקה לגוף מכיוון שהיא משפיעה במהירות רבה ויש לקחת אותה לפחות 15 דקות עד 30 דקות לפני שאתם מתכננים פעילות מינית. מכיוון שג’ל קמגרה מקורי מגיע בצורה מומסת, הוא לא נלקח עם מים (בניגוד לכדורים). הג’ל מיוצר בטעמי פרי שונים כמו תות, בננה, מנגו, תפוז וכו’ מהם המשתמשים נהנים בדרך כלל. קמגרה ג’ל, כמו גלולות אחרות של סילדנאפיל, יכול להשפיע עד כ 4 שעות.

מי צריך לקחת קמגרה ג’ל בישראל?

קמגרה ג’ל הוא תכשיר רפואי ולכן אם אתם סובלים ממחלה כזו או אחרת, אתם מוכרחים להתייעץ עם רופא בטרם שימוש בקמגרה ג’ל.

מהן תופעות הלוואי של קמגרה ג’ל המדווחות בישראל?

מגוון תופעות לוואי מתרחשות לעיתים נדירות לאחר צריכת תכשירים רפואיים. חלק מתופעות הלוואי נעלמות מעצמן במהירות בהתאם למצב הבריאותי של אותו אדם אך לחלקן לוקח יותר זמן להתפוגג. התופעות כוללות כאבי ראש, בחילה, סחרחורת, חולשה, וזיקפה ארוכה במיוחד שעלולה להימשך שעות (במקרה נדיר זה הנובע לרוב ממינון יתר מומלץ לפנות לטיפול רפואי).

מה קורה אם שכחת לקחת את הג’ל או שלקחת בטעות מינון כפול?

אם שכחתם לקחת מנה של 100 מ”ל של קמגרה ג’ל, עליכם ליטול אותו בהקדם האפשרי. אם הגיע הזמן לקחת את המנה הבאה שלך, דלג על המינון שהחמצת וחזור ללוח הזמנים הרגיל שלך. אין להכפיל את המינון.

מומלץ לא לצרוך יתר על המידה. אתה צריך לקחת עד מנה אחת בלבד ביום. אם לקחת מנת יתר, אתה עלול לסבול מתופעות הלוואי שהוזכרו לעיל. לכן, עדיף להיצמד למינון המומלץ כפי שמופיע על גבי האריזה ובעלון לצרכן.

כיצד שימוש בקמגרה ג'ל מתקן תפקוד לקוי של זיקפה
WhatsApp chat