תוכן עניינים

קמגרה באישור משרד הבריאות?

קמגרה ג’ל מכיל מרכיבים כמעט זהים לתכשיר הויאגרה המפורסם, המאושר לשימוש ע”י משרד הבריאות וע”י ה FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקאי), והחומר הפעיל בשניהם הוא הסילדנאפיל כך שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים כאשר אתם קונים Kamagra Oral Jelly כיוון שרמת הבטיחות של המוצר אמורה להיות זהה לזו של הויאגרה. למעשה, כשם שהויאגרה מותרת לשימוש מבחינת משרד הבריאות, כך אנו מאמינים שגם תכשיר הקמגרה זכאי לאותו מעמד נכסף, אלא שאנחנו לא עובדים במשרד הבריאות ולא אנחנו מקבלים את ההחלטות הללו.


מהי הסיבה שקמגרה עדיין אינו מאושר ע”י משרד הבריאות הישראלי?

1. חיקויים זולים ולא מאושרים ע”י משרד הבריאות – חיקויים רבים לקמגרה שמקורם בסין, טורקיה ומדינות אחרות, נכנסו בשנים האחרונות לתחומי ישראל ומכיוון שכך אפשר להבין מדוע משרד הבריאות “נעמד על הרגליים האחוריות“ והחליט לאסור על הפצת התכשיר באופן גורף וזאת למרות שמדובר בתחליף גנרי לוויאגרה ולמרות שהוא למעשה מיוצר ע”י חברת תרופות בינלאומית אשר ראויה לאמון מלא.

אכן, המציאות העצובה היא שמספר “יבואנים” לא בוחלים באמצעים ומסכנים את בריאות הציבור, וכך דווח באמצעי התקשורת בשנים האחרונות על שקיות ג’ל קמגרה (KAMAGRA) אשר נתפסו והוחרמו – כמו גם ספריי השהיה וטיפות חשק שזכו ליחס דומה. נדגיש כי בניגוד למוצרים הנמכרים ע”י ‘קמגרה ישראל‘ – התכשירים שנתפסו הינם מזויפים, לא מאושרים לשימוש ע”י אף גורם, ועלולים לסכן את בריאות הציבור.

2. ביורוקרטיה – קבלת אישורים בינלאומיים לתרופה חדשה היא תהליך שלוקח שנים. כדי לזכות באמון גוף כגון ה FDA האמריקאי צריכים להתקיים ניסויים קליניים מעמיקים וארוכי טווח. מכיוון שהקמגרה, בוודאי יחסית לויאגרה, הינה תכשיר די חדש בעולם הטיפול ושיפור התפקוד המיני – תהליכים אלו טרם הושלמו ולכן משרד הבריאות הישראלי, אשר מסתמך במידה רבה על תקינה אירופאית ואמריקאית, נכון להיום למעשה לא נמצא בעמדה לתת אישור רשמי לתכשירים במידה והם עדיין אינם מאושרים לשימוש ע”י משרדים וגופים מקבילים בעולם המערבי. נציין כי בהודו, למשל, התכשיר נמכר ללא כל בעיה, כך שמדובר בין היתר בסטנדרטים של כל מדינה ומדינה בתחום של הליכי אישור תרופות חדשות.

עמדת משרד הבריאות לגבי ייבוא תרופות (או: למה בכל זאת אנחנו מוכרים קמגרה ג’ל)

בישראל אמנם קיימות הגבלות על ייבוא אישי של תרופות אך ראשית כל הן לא נאכפו מעולם באופן מלא. שנית כל – כיום, חבילות המגיעות בדואר מחו”ל ובהן תכשירים רפואיים אינם דורשים אישור של משרד הבריאות. מה שכן נדרש זו חתימת המקבל על הצהרה בה הוא מאשר כי יש בידיו מרשם רופא (אם הדבר נדרש), ושהתכשיר אינו מכיל סם מסוכן. כמו כן מצהיר המקבל כי התכשיר מיועד לצריכה לתקופה של עד שלושה חודשים ומיועד לצריכה אישית. כמו כן, נדרש היבואן/מטופל להצהיר כי השימוש בתכשיר הוא באחריותו המלאה של הנמען, וכי בכל הקשור בשימוש בתרופה, אין ולא יהיו לו טענות כלפי משרד הבריאות ו/או היעדר פיקוח ואכיפה מצידו. זהו למעשה שינוי משמעותי במדיניות משרד הבריאות, אשר הפך יותר מתירני בשנים האחרונות ביחס לייבוא תכשירים רפואיים – אלא ששינוי זה לא זכה לפרסום של ממש באמצעי התקשורת, ואף בפרסומים של משרד הבריאות עצמו לכאורה נראה כי עובדות אלו מוצנעות ולא פורסמו באופן פורמלי.

איך ניתן לרכוש קמגרה בדיסקרטיות מלאה?

הצלחתם להסתכל לעצמכם בעיניים (במראה) ולהודות שיש לכם בעיה? החלק הקשה מאחוריכם ואתם כבר בדרך אל הפתרון. עם זאת, בין הכרה בבעיה ובין מציאת פתרון פרקטי ומעשי יש כמובן הבדל. ללכת לבית המרקחת ו out of the blue לשאול את הרוקח על תחליפי ויאגרה כגון קמגרה זו עדיין משימה שעבור רוב הגברים נשמעת מאיימת ותלושה מהמציאות. ואכן, תרחיש דמיוני זה אינו רחוק מהמציאות. רוב הסיכויים? לא רק שהרוקח יתקשה להבין מה אתם מבקשים ממנו, אלא שעצם השאלה עלולה לעורר מבוכה רבה שכן בתי מרקחת אינם תמיד מאפשרים פרטיות ללקוחות שלעיתים עומדים בתור צפוף למדי ושומעים כל מה שנאמר בין הרוקח ללקוח שמקבל את השירות. אם אתם מרגישים כך, דעו לכם שאינכם היחידים הנמצאים במצב מתסכל זה. למען האמת, גברים רבים נמנעים ממציאת פתרון לבעיות בחיי המין שלהם בדיוק בשל סיבות אלו. בצד החיובי, הרשו לנו לספר לכם כי באמצעות האינטרנט תוכלו לרכוש בדיסקרטיות מוחלטת תחליפי ויאגרה שישפרו באופן חד ומוחלט את היכולות שלכם במיטה. אנחנו בקמגרה ישראל כאן כדי להעלים לכם את כל התירוצים. קנו גם אתם קמגרה בסודיות מלאה ותתחילו ליהנות שוב מיחסי מין מלאים ומספקים, מלאים בתשוקה וללא כל חשש.

לסיכום: משרד הבריאות vs. קמגרה

בשנים האחרונות מגוון מוצרים חדשים נכנסו לחיינו. פתאום צצים על המדף מוצרים שונים ומשונים, הם כמובן זוכים ליחסי ציבור מרובים ולנו נותר רק לתהות אם אכן השימוש באותם מוצרים יכול לתרום לנו ולשפר את חיינו. כמו שראינו בתקופת הקורונה, מה שמשרד הבריאות ממליץ ועושה אינו תמיד מועיל לבריאותנו, כך שיש לקחת בערבון מוגבל את ההמלצות וההנחיות. 

כדי להימנע מאכזבות והבטחות שווא יש לוודא כי הינכם מזמינים מוצר מקורי מיבואן מורשה – זאת הדרש הטובה ביותר לפוגג את הדאגה לגבי רמת הבטיחות של כל מוצר שאנו מכניסים לחיינו. כך הוא המצב גם כאשר מדובר על תכשירי הקמגרה. יצרנית התכשיר, אג’אנטה פארמה, הינה בעלת מעל 40 אישורי FDA כך שללא קשר לעמדת משרד הבריאות, מדובר במוצר איכותי העומד בכל התקנים והסטנדרטים הדרושים כדי שלכם תהיה תועלת מירבית וחוויה עילאית בשימוש במוצר. טיסה נעימה 😉

אז מה היה לנו ?

קמגרה באישור
WhatsApp chat